Dřevěná postel s konfigurátorem

Naše cena:

2 700 Kč (s DPH)
2 231 Kč (bez DPH)

ks

Objednací číslo:k90
Dostupnost: do 1 dne

DÁREK ZDARMA. Nakupte minimálně za 10000 Kč a vyberte si v košíku z nabídky dárků zdarma.

Materiál postele

Doplňky postele

Kování

Matrace

Popis produktu

Dřevěná postel je jednou z nejtypičtější postelích, se kterými se můžeme setkat. Dalo by se říct, že jde o jakousi klasiku, jestliže seženete k posteli dobrou matraci, tak nejenom, že se Vám bude dobře spát, ale postel, jako takový vydrží snad všechno. Možnou nevýhodou je to, že jsou trošku těžší, takže při stěhování se trošku nadřete, ale za spokojený spánek to stojí nebo ne?

Možné úpravy

To nejlepší na naší dřevěné posteli s konfigurátorem je to, že si tuto postel můžete krásně přizpůsobit pro Vaše potřeby, tedy můžete si upravit pár detailů, jako jsou například materiál, ze kterého je postel vyrobena anebo případně můžete zvolit matraci, kterou chcete.

Materiály

Snažíme se vyjít ve všem vstříc a proto si můžete zvolit, jestli Vaše nová postel bude ze smrku, dubu a nebo třeba jasanu. Kdybychom měli popisovat jaká mají tato dřeva rozdíly, tak bychom tu byli na dlouho, ale nejvíc lidí si přeje tuto postel ze smrku. Takže to je taková naše volba no1.

Matrace

Matrace, je na posteli snad tou nejdůležitější věcí. A vyplatí se vybrat takovou, na které se Vám bude nejlépe ležet a spát. K postelím dodáváme ty nejlepší matrace a dokonce jsme na našem blogu vydali článek o tom, jak nejlepší matraci vybrat, ale jestli budete chtít postel bez matrace, tak i tak Vám vyjdeme vstříc. Nabídneme Vám matrace těchto značek:

  • Dormeo
  • Dřevočal
  • Purtex

Parametry produktů

Níže naleznete všechny důležité informace na jednom místě. Doporučujeme Vám je prostudovat. A v případě nejasností se na nás neváhejte obrátit. Milerádi Vám s výběrem produktu pomůžeme.

Objednací číslo: k90
Výrobce: Postele Dormeo | Vše od Dormeo
Kategorie: Postele
Dostupnost: do 1 dne
Materiál: Dřevo
Barva: Světlá
Tloušťka masivu: 10 - 20 mm
Nosnost: do 100 kg
Výška čela u hlavy: 80 cm

Dobré vědět

Postel se dodává nesložená, čímž zmenšíme cenu dopravy a umožníme tak kompaktnější přenos k Vám do bytu a nebo na místo, kde výsledná postel bude. Pozor je třeba dopředu zjistit, jestli se k Vám postel vejde. Následně, jakmile si postel převezmete, tak se budete moc pustit do složení. Součástí balení je návod v jazyce českém, tudíž se nemusíte bát, že byste postel nesložili. V případě zájmů jsme Vám k dispozici na čísle +420 773 484 483 a v případě zájmu o jinou jazykovou mutaci návodu napište tuto skutečnost do poznámky.

Světlá postel

Světlá postel

Související produkty

Skrýt malinové body